Sağlıyoruz - Üretiyoruz - Yükleniyoruz

null

BiGOTTO Big Clock Systems

info@bigotto.com.tr
+90 850 377 72 28

      BiGOTTO Big Clock Systems  |    2011 – ∞

          Şehirlerin kimlik kazanması, Geleceğe miras bırakılabilecek sanat eserlerini Meydanlarda, kamusal alanlarda İnsanın var olduğu her alanda Kullanılan Saatler ve Zaman Takip Sistemlerini BİGOTTO markamız ile üretiyor gelişmiş altyapımız ve tecrübemiz ile paydaşlarımıza hizmet ve destek veriyoruz.
TASARLIYORUZ – ÜRETİYORUZ – UYGULUYORUZ ve DEĞER KATIYORUZ

      ASAL TIME Zaman Takip ve Kontrol Sistemleri   |    2017 – ∞

       ASALTIME zaman takip ve kontrol sistemleri sektöründe üretici marka olarak sadece ürün tedarik etmeyi değil satış planlama üretim uyguma gibi birçok konuda talepleri karşılamaktadır.Geçmişten gelen tecrübe ile takip ettiği yenilikleri birleştirerek Zaman takip ve kontrol sitemleri ihtiyaç olduğu her alanda uygulayabilme ve uyum içerisinde çalıştırabilmeyi başarmaktadır.

AR-GE / TASARIM / MEKANİK / ELEKTRONİK / YAZILIM 
null

ASALTIME Zaman Takip Sistemleri

info@asaltime.com
+90 850 532 26 52

null

UGR Reklam & Ajans Hizmetleri

ugr@usemas.com
+90 216 706 27 25

      UGR  Reklam  & Ajans Hizmetleri  |    2015– ∞

          Kurumsal iletişimin ana unsurları olan tanıtım hizmetlerini bir bütün olarak düşünüyoruz, iletişim araçlarının ilk başında gelen Açıkhava Reklamcılığı, Kurumsal Kimlik, Matbu Ajans hizmetleri  ve günümüzdeki ticaret dünyasının da gerçeği olan Dijital Reklam Ajans hizmetlerimiz ile Markaların ve Kurumların her zaman fikir aşamasından başlayarak en yakın çözüm ortağı oluyoruz. 
AÇIK HAVA REKLAM – DIGITAL BASKI – AJANS HİZMETLERİ – DIGITAL AJANS

      ArtCrea Doğaltaş Dekorasyon Ürünleri    |    2019 – ∞

       ArtCrea doğaltaş dekoratif ürünleri yapı sektöründe ve tüm dekorasyon işlerinde kullanımına uygun olarak PATLATMA TAŞ, DOĞAL TAŞ, DEKORATİF TAŞ, DOĞAL TAŞ KAPLAMA, MOZAİK DUVAR KAPLAMA, TAŞ DUVAR KAPLAMA, DOĞAL DEKORATİF TAŞ imalatcı firma olmanın verdiği imkanları da sağlayarak talepleri karşılıyoruz . Standart üretimin yanında müşteri talebine özel taş çeşitleri ile özel sipariş üretim yapıyoruz.

KÜLTÜR TAŞLARI / DOĞAL TAŞ / PATLATMA TAŞ / DUVAR KAPMALA TAŞI / MOZAİK DUVAR KAPLAMA
null

ArtCrea® Doğal Taş Kültür Taşları DekorasyonÜrünleri

artcrea@usemas.com
+90 216 706 27 25

Bize bir mesaj gönderin . . .